Technologia CAD/CAM i skaner protetyczny w naszej pracowni!

D900 jest jednym z najnowocześniejszych skanerów na świecie, przeznaczonym do pracy w technologii CAD/CAM. Jego głównym zadaniem jest przyspieszenie wykonywania uzupełnień protetycznych.

Skaner charakteryzuje się najwyższą dokładnością skanowania, która wynosi 15 mikronów i bardzo szybkim czasem skanowania. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w D900 czterech kamer o rozdzielczości 5.0 megapixeli oraz innowacyjnej metody Blue LED. Blue LED, to światło ledowe, które umożliwia nam skanowanie nie tylko 3D, ale również w rzeczywistych kolorach. Zastosowanie światła ledowego pozwala również na skanowanie elementów metalowych oraz błyszczących bez konieczności używania kalki w sprayu, co daje nam większą dokładność skanowania i wyróżnia nas na tle konkurencji.

Urządzenie pozwala na skanowanie modeli gipsowych, wycisków standardowych, jak również wczytywanie skanów z wycisków wirtualnych, pobranych skanerami wewnątrzustnymi.

Kolejną wyróżniającą cechą jest możliwość wczytywania zdjęć twarzy pacjentów, co powoduje, że technik modelując nie pracuje tylko z modelem, ale ma także możliwość sprawdzenia, jak praca będzie wyglądała w ustach pacjenta - może sprawdzić linię uśmiechu, linię źreniczną.

Oprogramowanie dołączone do skanera jest najnowocześniejszym i najbardziej rozwiniętym na rynku skanerów protetycznych i wyróżnia się następującymi możliwościami:

Skorzystaj z systemu CAD/CAM już dziś!